کاتالوگ پکیج تصفیه فاضلاب

کاتالوگ پکیج تصفیه فاضلاب ۱۴۰۳

 

 

همانطور که در کاتالوگ pdf پکیج تصفیه فاضلاب شرح داده شده است. پکیج تصفیه فاضلاب کوچک برای نصب در منازل و ویلاها مناسب است. مصرف برق آن کم است.

این پکیج تصفیه فاضلاب از فرآیند هوازی مرسوم به MBBR که به روزترین توسعه در زمینه تصفیه فاضلاب بیولوژیکی است بهره می برد. فرآیند MBBR تمام نقاط ضعف سایر فرآیندهای هوازی فاضلاب را رفع کرده است. در این فرآیند اگر به مدت طولانی هوادهی یا ورود فاضلاب متوقف شود مشکلی برای فرآیند بوجود نمی آید و در مناطق سردسیر کارایی بالایی دارد.

طراحی آن بگونه ای است که همه چیز به راحتی توسط اپراتور قابل بازدید است. جنس بدنه آن از پلی اتیلن با ضخامت ۲۰ میلمتر است. لوله کشی هوا، لجن و فاضلاب خام از مواد پلیمری است. وزن کمی دارد. صدا و بو ندارد. از خروجی آن می توان برای آبیاری فضای سبز یا فلاش تانک توالت استفاده کرد.

اگر سطح آب زیر زمینی بالا است و امکان دفع فاضلاب ندارید خروجی این پکیج تصفیه فاضلاب تمام استاندارد های سخت گیرانه محیط زیست را دارد و می توانید خروجی آن را در جوی آبهای سطحی با خیال راحت تخلیه کنید.

مدت زمان تحویل این پکیج ۷ روز کاری می باشد. برای گند زدایی خروجی پاک از UV استفاده می کند و نیاز به خرید و تزریق کلر ندارد. دارای سیستم هشدار برای مواقع افزایش غیر عادی سطح آب می باشد.تمام تجهیزات و قطعات این محصول در ایران به وفور وجود دارد.

قیمت این نوع از پکیج تصفیه فاضلاب بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد می توانید لیست قیمت پکیج های تصفیه فاضلاب ما را در صفحه لیست قیمت ببینید.

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر از کاتالوگ pdf پکیج تصفیه فاضلاب با کارشناسان ما تماس بگیرید.