تصفیه فاضلاب بیمارستان کلینیک و مراکز درمانی

یکی از مشتریان ما یک بیمارستان قدیمی در تهران  است و به سیستم تصفیه فاضلاب نیاز دارد تنها فضای موجود در طبقه منفی ۲ می باشد برای دسترسی به این محل باید از مسیر شلوغ موتورخانه عبور کرد از طریق دریچه ۱.۸ متری به عرض ۱ متر وارد فضای در نظر گرفته شده برای تصفیه خانه شد در این فضای بسته،  محدودیت ارتفاع  هم داریم و حداکثر ارتفاع حدود ۲.۲ متر است. در این فضا محدودیت شکل مخازن داریم ستون های فلزی بصورت نامنظم در وسط فضای موجود، وجود دارد و مشتری می خواهد در همین فضا با کیفیت مناسب تصفیه خانه فاضلاب بیمارستانی بسازد به شرکت های مختلف مراجعه کرده  یا گفته اند توانایی انجام ساخت تصفیه خانه در این فضا را نداریم یا دستمزدهای غیرمعقول می خواسته اند.

 

مشتری دیگر  تصفیه خانه فاضلاب یک بیمارستان خصوصی در مرکز شهر جیرفت است و تصفیه خانه فاضلاب بیمارستان چسبیده به ساختمان مرکری در فضای زیر موتور خانه است و  فضای بالای تصفیه خانه برای فعالیت های  تاسیساتی انجام استفاده می شود.پکیج تصفیه فاضلاب از جنس پلی اتیلن کاروگیت و بصورت دفنی کار شده است و به حوبی کار می کند.

 

مشتری دیگر یک بیمارستان دولتی در هرمزگان است ما یک تصفیه خانه فاضلاب ۱۰۰ مترمکعبی با فرآیند هوادهی گسترده ساحته ایم. مخازن این تصفیه خانه از مخزن های پلی اتیلن سه لایه  به رنگ مشکی ساخته شده است. کیفیت خروجی این تصفیه خانه بیمارستانی به دلیل ارتفاع زیاد مخازن و فرآیند مورد استفاده بی نظیر است.بر روی کل تصفیه خانه یک سوله احداث شده است و در منظر عمومی تصفیه خانه دیده نمی شود.

 

مشتری دیگر یک بیمارستان خصوصی در منطقه مرفه شهر تهران است. این بیمارستان سال ۱۳۹۰ ساخته شده است مالک برای تصفیه فاضلاب بی هوازی از مخازن استوانه عمودی بتنی استفاده کرده است. این مخازن در طبقه منهای پنج نصب شده است. تعداد ۱۹ مخزن بتنی با اشغال فضای زیاد نصب شده است.این مخازن دچار نشتی می شوند و مالک با هزینه هنگفت این مخازن را آبند می کند خروجی سیستم مورد تایید محیط زیست نیست اگر ما در سال ۱۳۹۱ با این کارفرما آشنا می شدیم با هزینه ای که صرف رفع نشتی همین مخازن بتنی بی هوازی کرده، یک سیستم تصفیه  فاضلاب مدرن در همان محل احداث می کردیم نتایج آزمایش خروجی این سیستم بی هوازی مناسب نیست و ما برای مشتری با تغییر فرآیند و استفاده از مخازن موجود  سیستم هوازی MBBR پیاده کرده ایم و با استفاده از همان مخازن موجود، تصفیه خانه فاضلاب بیمارستانی با قابلیت تخلیه فاضلاب به چاه جاذب را با هزینه کم انجام دادیم. ما از ۶ مخزن بتنی موجود  برای سیستم هوازی استفاده کردیم و ۱۲ مخزن اضافی از محل خارج شد و کارفرما از فضای جدید برای توسعه انبار تاسیسات استفاده می کند.

 

و …

 

مالکین محترم بیمارستان های خصوصی و دولتی کارشناسان ما آمادگی مشاوره در خصوص تصفیه فاضلاب بیمارستان هستند. کارشناس آنلاین ما مهندس غلامی ۰۹۱۲۳۷۱۱۸۲۵ در خدمت شماست.